üst teklam

Yazarlık Başvurusu İçin Tıklayın!!

Yozgatlıları Kızdıracak Açıklama Google

11 Oca 2016 Kategori: Haberler
1464 Görüntülenme 0 Yorum
Yozgatlıları Kızdıracak Açıklama

Türkiye Barolar Birliği başkanı Metin Feyzioğlu Eskişehir barosunun Eskişehir de düzenlediği Meslek İçi Eğitim semineri öncesi açıklamalarda bulundu.

Bu açıklamalarda terör ile ilgili ve Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçinin öldürülmesiyle ilgili açıklamalarda yapan Feyzioğlu şu cümleleri de dile getirdi. “Klavye kahramanlığı yapıp Ankara’da, İstanbul’da, Yozgat‘ta sıcak bilgisayarlarının başında oturup atıp tutanlara sözüm şu. Gidin hendeğin önünde, keleşin namlusunun ucunda ‘Burada silah istemiyoruz’ deyin. Bunu diyemediğiniz sürece Tahir Elçi’ye söylediğiniz her söz iki yüzlülüktür.” diyerek Yozgatlıları kızdırdı.

Burada Yozgatlıların nasıl vatansever olduklarını, vatanına, milletine, bayrağına ne kadar bağlı olduklarını sana öğretecek değiliz. Yozgatlılar Özür Bekliyor.

Etiketler: ,,,,
»
Yozgatblog - Yorumlarınızı Eksik Etmeyin Lütfen

"Yozgatlıları Kızdıracak Açıklama" için 0 Yorum

Yorum Yazın

Yozgat Blog

Yozgatblog, Yozgat ili ve tüm ilçeleri hakkında gönüllü yazarlar aracılığıyla, doğal güzelliklerin, turistik ve gezilebilecek yerler hakkında paylaşımların yapıldığı, sorunların, önerilerin dile getirildiği, Yozgat'a dair her türlü bilgilerin, haberlerin, resimlerin.. yer aldığı sitedir... devamı için tıklayın