üst teklam

Yazarlık Başvurusu İçin Tıklayın!!

Herkesin Gözü Bu İlçede Google

01 May 2015 Kategori: Akdağmadeni
1487 Görüntülenme 0 Yorum
Herkesin Gözü Bu İlçede

Yapılan yatırımlar ile Yozgat ve ilçeleri arasında örnek gösterilen ve imrenerek bakılan ilçemiz Akdağmadeni. Yalnızca Yozgatlılar değil Ankara da hiç tanımadığım tesadüfen konuşmuş bulunduğum bir kişi bile Akdağmadeni ilçesinde büyük değişimler olduğunu söyledi.

Akdağmadeni Belediyesi çalışmalarına ve yatırımlarına devam ediyor ve sürekli yeni projeler üretiyor. Belediyenin mevcut belediye başkanından önceki dönemlerden çok farklı bir ilçe haline getirdiği apaçık belli. Akdağmadeni ilçesi meşhur ormanları ve tarihi yapıları ile biliniyor. Yozgat ili ile Sivas ili arasında 25 bin nüfuslu bir ilçe Yaz aylarında gurbetçilerin gelmesi ile ilçe kalabalıklaşıyor. Diğer ilçelerimizde de olduğu gibi Akdağmadeni’li gurbetçi sayısı bir hayli fazla.

Kısaca okuduklarım ve bildiklerim ile yapılan yatırımlardan öne çıkanlar Sıcak asfaltlama, çevre düzenlemeleri, yeni belediye binası, kapalı otoparklar, sadece bayanlara özel yer olan Aile yaşam merkezi ve Akdağmadeni esnaflarının ilçeye yaptığı yatırımlar ve güzelleştirmeler.. daha fazla bilgi için Akdağmadeni sitelerini de inceleyebilirsiniz.

Not:Yanlış anlaşılma olmasın ilçenin gelişmesi ve yatırımlar olmasını eleştirmek için veya yapılmasın diye söylemiyorum.

Etiketler: ,,,,,
Yozgatblog - Yorumlarınızı Eksik Etmeyin Lütfen

"Herkesin Gözü Bu İlçede" için 0 Yorum

Yorum Yazın

Yozgat Blog

Yozgatblog, Yozgat ili ve tüm ilçeleri hakkında gönüllü yazarlar aracılığıyla, doğal güzelliklerin, turistik ve gezilebilecek yerler hakkında paylaşımların yapıldığı, sorunların, önerilerin dile getirildiği, Yozgat'a dair her türlü bilgilerin, haberlerin, resimlerin.. yer aldığı sitedir... devamı için tıklayın