üst teklam

Yazarlık Başvurusu İçin Tıklayın!!

Hakkımızda

Yozgat Blog Manzara

Bozok Diyarı, Yiğidin Harman olduğu yer Yozgat artık internet de daha farklı bir boyutta. En geniş kapsamlı Blog projemizle Yozgat’ta bir ilki gerçekleştiriyoruz. Yozgat’ı internet de daha fazla tanıtmak ve daha fazla Yozgatlı ile bir araya gelmek için buradayız. Bilindiği üzere Yozgat’ın nüfusu az olmasına rağmen Yozgatlı sayısı milyonlarca.. Yozgat ilimiz çok fazla göç verdiği için Yurdışın da ve Büyükşehirler de bir çok hemşehirlilerimiz bulunmaktadır. Projemiz tamamen gönüllü yazarlar aracılığı ile ve siz ziyaretçilerimizin öneri, yorumu ile hizmet verecektir ve Yozgat’ın kültür, turizm, yaşam, eğlence, projeler, sorunlar ve çözümlerine değinilecek. Yozgat haberlerinden ziyade Şehir hakkında kapsamlı bilgiler bulunduran bir siteyiz. Yozgat ile ilgili haber sitelerini saymazsak eğer çok az site var hatta yok bile diyebiliriz.

Yozgat’ın Sorunları, Projeleri, Önerileri ve Yozgat hakkında herşey internet ortamına taşınıyor. Yazarlarımıza siyasi veya herhangi bir ayrım yapmaksızın kendi görüş ve değerlendirmelerini açıkça diledikleri zaman yazabilecekleri ve bu yazıların yorumlanabileceği bir sistem olan yozgatblog sitesini kurmuş bulunmaktayız.

 

Bu sistem içinde yer almak ve benimde yazacağım şeyler var diyenleri yazarımız olmaya davet ediyoruz. Her konuda yazılarınızı paylaşabilirsiniz sitemizde. Örnek vermek gerekirse ben çok gezerim ve Yozgat’ın tarihi veya gezilebilecek yerlerini kaleme alırım veya resim çekmeyi severim resim paylaşmak isterim gibi örnekleri çoğaltmak mümkün. Şuanki hedefimiz olarak her ilçeden en az 1 yazara sahip olmak. Sizi yazarımız olmaya davet ediyoruz.. Yazarlık Başvurusu İçin Tıklayın.

 

Yozgat Blog

Yozgatblog, Yozgat ili ve tüm ilçeleri hakkında gönüllü yazarlar aracılığıyla, doğal güzelliklerin, turistik ve gezilebilecek yerler hakkında paylaşımların yapıldığı, sorunların, önerilerin dile getirildiği, Yozgat'a dair her türlü bilgilerin, haberlerin, resimlerin.. yer aldığı sitedir... devamı için tıklayın